Kūno dulksna "Amber Romance"


  • 16.00€
Victoria’s Secret "Amber Romance" kūno dulksna


Daugumos moterų ir merginų pamėgti Victoria's secret kvapai žinomi ir pagarsėję visame pasaulyje.

Kūno dulksna yra lengvas, kvapnus skystas produktas, kuris paprastai naudojamas kaip kvapas arba kūno purškiklis, suteikiantis malonų aromatą ir atgaivina odą. Tai švelnesnė ir mažiau koncentruota tradicinių kvepalų versija. Kūno dulksnos yra žinomos dėl savo subtilumo ir gebėjimo suteikti lengvą, ilgai išliekantį kvapą. Štai keletas pagrindinių kūno dulksnų savybių:

1. Kvapas: kūno dulksnos yra įvairiausių kvapų – nuo ​​gėlių ir vaisių iki medienos ir muskuso. Yra įvairiausių pasirinkimų.

2. Lengvos ir gaivinančios: kūno dulksnos paprastai yra pagamintos iš alkoholio, todėl jos greitai išgaruoja ir palieka gaivų pojūtį ant odos.

3. Švelnus kvapas: kūno dulksnos kvapas paprastai yra subtilesnis ir mažiau koncentruotas nei tradicinių kvepalų. Dėl to jos tinka kasdieniam naudojimui ir moterims, kurios renkasi ne tokį intensyvų kvapą.

4. Kūno dulksnos gali būti naudojamos kartu su kitais kvepiančiais produktais, pvz., kvepalais ar kvapniais losjonais, kad būtų sukurtas ilgalaikis ir labiau suasmenintas kvapas.

5. Tinka kelionėms: dėl lengvos ir dažnai plastikinės kūno dulksnos pakuotės jas lengva nešiotis rankinėje, sporto krepšyje ar kelioniniame bagaže.

Naudojimas: kūno dulksnos dažniausiai naudojamos po dušo ar vonios arba bet kuriuo metu, kai norite atsigaivinti. Galima purkšti kūną, plaukus ir drabužius.


Kvapas: gintaras ir cukruoti bučiniai, saldus kremas

Talpa: 250 ml.


Gamintojas: Victoria's Secret


Parašyti įvertinimą

Žymos: kvapai moterims, kūno dulksna moterims, moterims, kūno dulksna, saldaus kvapo, patrauklus įpakavimas, moterų pamėgta, amber romance