Green Toys formų rūšiuoklė-šiukšliavežis


  • Gamintojas:Green Toys
  • Prekės kodas: 816409013981
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 38.18€
Green Toys formų rūšiuoklė-šiukšliavežis. O jei klasikinė rūšiuoklė atrodytų kiek kitaip? Pavyzdžiui, kaip vaikų mėgiamas šiukšliavežis? Būtent tokia yra ši Green Toys formų rūšiuoklė. Mažylis susipažins ir išmoks atskirti pagrindines formas: trikampį, kvadratą, apskritimą ir žvaigždę. Taip pat galės formeles ar kitas detales įdėti į konteinerį ir išversti į šiukšliavežį.

Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.).

Savybės:
- gražios sodrios spalvos;
- vienas žaislas - kelios panaudojimo galimybės;
- rinkinyje yra šiukšliavežis ir 4 formos;
- pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko;
- itin tvirtas ir ilgaamžis, lengvai prižiūrimas, galima plauti indaplovėje;
- dydis: 29,85x17,78x17,15 cm.

Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu.
Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

GAMINTOJAS: Green Toys, JAV.

Parašyti įvertinimą