Milaniwood stalo krepšinio žaidimas Jump!


  • Gamintojas:Milaniwood
  • Prekės kodas: 8057432851238
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 16.50€
Milaniwood stalo krepšinio žaidimas Jump! Mėgsti krepšinį? O jei galėtum jį žaisti bet kur? Net ir savo kambaryje prie stalo ar ant žemės? Tai smagus žaidimas bet kurio amžiaus žaidėjams ar visai šeimai. Be to, žaidimas užima itin nedaug vietos.
Saugus, ekologiškas žaidimas, pagamintas iš netoksiškų medžiagų bei saugant gamtą.

Rinkinyje yra: 2 surenkami krepšinio lankai, žaidimo aikštelė iš fliso, 2 JUMP! žaidimo diskai, 4 oranžiniai žetonai - kamuoliai.

Žaidėjai: 2.

TAISYKLĖS:
TIKSLAS: įmesti kuo daugiau kamuolių.
PASIRUOŠIMAS: padėkite aikštelę ant lygaus paviršiaus. Surinkite krepšinio lankus: pagrindą, stovą, lanką ir lentą. Pastatykite surinktus krepšinio lankus aikštelės galuose (kur pažymėti pusapskritimiai). Žaidėjai pasirenka metimo diskų spalvą: žalią arba geltoną.

TRENIRUOTĖS: naudojami metimo Jump! diską spustelkite oranžinių žetonų kraštus taip, kad jie pašoktų.
PATARIMAS: prieš metant galite šiek tiek pajudinti aikštelę, kad būtų patogiau mesti, bet turite įsitikinti, kad niekas aikštelėje nesujudės.

TAŠKAI: nuspręskite kiek truks žaidimas, minimalus laikas - 3 minutės. Jauniausias žaidėjas pradeda žaidimą. Padėkite oranžinį žetoną ant aikštelės kraštinės baltos linijos (iš vieno ar kito krepšinio lanko pusės). Galite mesti tiek kartų kiek norite, varydami kamuolį link priešininko krepšinio lanko kol pasieksite norimą kamuolio metimo į krepšį vietą. Tačiau galima varytis kamuolį tik į priekį.
Visi pataikymai į krepšį už tritaškio linijos toliau nuo priešininko krepšinio lanko verti 3 taškų (Fig.3). Visi pataikymai už tritaškio arčiau priešininko krepšinio lanko linijos verti 2 taškų (Fig.4). Jei žetonai liečia lentą ar lanką, bet vis vien įkrenta į krepšį - taškai skaičiuojami įprasta tvarka.
Jei varydamiesi kamuolį, jį nusivarėte per tolį ir iš šios pozicijos neįmanoma pataikyti į krepšį, galite vieną kartą kamuolį pasivaryti atgal. Po šio atbulinio ėjimo, galite mesti kamuolį arba pasivaryti dar į priekį.
Jei kamuolys iškrenta iš žaidimo aikštelės ribų, žaidėjai keičiasi kamuoliais. Taip pat ir jei vienas iš žaidėjų įmeta į krepšį. Tuomet keičiamasi žaidimo aikštelių pusėmis ir kamuoliai vėl statomi ant galinės baltos linijos.
LAIMI daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas.Milaniwood - tai originalūs, Italijoje pagaminti edukaciniai žaidimai vaikams ir suaugusiems. Milaniwood visi stalo žaidimai pagaminti iš FSC™ sertifikuotos medienos. Be to, visi edukaciniai žaidimai sugalvoti, kad būtų įdomūs, inovatyvūs, lavinantys, įtraukiantys ir kartu atrodantys žaismingai. Tai žaidimai, kurie patiks tiek vaikams, vaikų darželiams, tiek ir tiks kaip originalios dovanos vaikams ar net suaugusiems, nes šie žaidimai tiesiog neturi amžiaus ribų! Juk smagiai leisti laiką patinka visiems! Be to, visi stalo žaidimai yra tokio puikaus dizaino, jog galėsite detales naudoti kaip interjero detales ar panaudosite kitoms veikloms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS:
T.A.M.I.L. Snc di Milani Marco, Daniele e C., Italija.

Parašyti įvertinimą