Miniland EKO sudedamas sensorinis medis (7 el.)


  • Gamintojas:Miniland
  • Prekės kodas: 8413082973445
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 34.60€
Miniland EKO sudedamas sensorinis medis (7 el.). Forminė lytėjimą ir regą stimuliuojanti dėlionė mažyliams nuo 1 metų. Dėliodamas formas į joms tinkančias angas žaidimo pagrinde, mažylis lavins ne tik smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį, erdvinį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius, tačiau ir lytėjimo. Kiekviena dėlionės forma turi skirtingas tekstūras, kurias mažyliui patiks liesti ir atrasti.

Savybės:
- forminė dėlionė praturtinta skirtingais detalių paviršiais, tai leidžia papildomai lavinti lytėjimą, sensoriką;
- detalės tvirtos, pakankamai didelės - tinka mažyliams 1-2 metų;
- dėlionė lengvai prižiūrima, nuvaloma;
- dėlionė sudaryta iš 6 skirtingų lapų formų ir spalvų detalių ir pagrindo;
- Žaidimas pagamintas Ispanijoje ekologišku būdu, iš 95% perdirbtos ABS medžiagos + 5% putplasčio ir audinių;
- dydis: 22x26 cm.

Visos žaislo dalys pagamintos Ispanijoje ekologišku būdu: iš 95% perdirbtos ABS medžiagos + 5% putplasčio ir audinių. Žaislas 100% perdirbamas.

Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Parašyti įvertinimą