Miniland indelių bokštas Paslaptingoji pilis (12 el.)


  • Gamintojas:Miniland
  • Prekės kodas: 8413082750053
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 25.09€
Miniland indelių bokštas Paslaptingoji pilis (12 el.). Klasikinis statymo bokštas, kurį sustatysite iš 11 skirtingą paslaptingosios pilies kambarį atitinkančių indelių. Mažylis tikrai norės apžiūrėti kiekvieną šių detalių ir atrasti, kas gi ten gyvena. Taip statydami galėsite kurti savo pasakas ir istorijas.
Beje, pilyje gyvena ir miela minkšta pelytė, kurią galėsite paslėpti viename iš kambarių, o paskui jos drauge ieškoti.

Mažyliui tikrai patiks statyti šiuos kokybiškos, malonios medžiagos indelius tiek vieną ant kito, tiek vieną į kitą. Visus indelius galėsite sudėti vieną į kitą ir lengvai sandėliuoti ar transportuoti, nes neužims daug vietos.

Indelių bokštai - tai lavinamieji žaislai vaikams nuo 1 metų, kurių panaudojimo būdų yra net keli. Pirmiausiai tai edukaciniai žaislai vaikams statyti bokštelius dedant vieną detalę ant kitos, taip lavinama motorika, rankų-akių koordinacija, dėmesio koncentravimas. Taip pat šiuos įgūdžius lavinsite ir dedami vieną detalę į kitą, taip vaikai susipažins ir su didelis-mažas sąvokomis.
Šie lavinantys žaislai gali būti naudojami ir kalbiniams įgūdžiams lavinti: aptarkite su mažyliu, ką matote ant kiekvieno indelio.


Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 m.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Parašyti įvertinimą