Find Your Favorite Brand

"Zero dust" ploviklis kūdikių buteliukams hover image

"Zero dust" ploviklis kūdikių buteliukams

K-MOM "Zero dust" ploviklis kūdikių buteliukams, indams, vaisiams ir daržovėms.Saugus ploviklis kūdikių buteliukams, vaisiams ir daržovėms.Higieniški buteliukai – nereikia dezinfekuoti virinant!Maisti..

7.99€
Atbaidantis uodus ir erkes repelentas hover image

Atbaidantis uodus ir erkes repelentas

K-MOM repelentas atbaidantis uodus ir erkes (80 ml.) Repelentas, atbaidantis uodus ir erkes, pagamintas pikardino pagrindu. Be kvapo, nėra spalvos, nedirgina odos. Pikaridinas išgaunamas iš pipirų..

10.99€
Bambukiniai, vienkartiniai įklotai į liemenėlę hover image

Bambukiniai, vienkartiniai įklotai į liemenėlę

K-MOM Ekologiški bambukiniai, vienkartiniai įklotai į liemenėlęEkologiški bambukinės medžiagos vienkartiniai įklotai.Pajuskite švelnų ir lengvą bambuko audinį!• Tvirti lipdukai – platūs ir stipriai pr..

9.99€
Basic drėgnos servetėlės hover image

Basic drėgnos servetėlės

K-MOM Drėgnos servetėlės Basic (100 vnt)– Labai minkštas ir drėgnas audinys jautriai kūdikių odai. – Speciali technologija, sulaiko drėgmę pačiose servetėlėse. – Ypatingai švelnios. – Lipduko tipo pak..

3.99€
Buteliukų valymo šepetėliai silikoniniai hover image

Buteliukų valymo šepetėliai silikoniniai

Mother-K silikoniniai buteliukų valymo šepetėliai• Netoksiška silikoninė medžiaga. • Apvalios formos. • Tinka kasdieniniam naudojimui. • Išskirtinis valymo efektas dėl skirtingų dantukų diametrų. • Pa..

12.99€
Dantų ir dantenų servetėlės hover image

Dantų ir dantenų servetėlės

Mother-K sterilizuotos dantų ir dantenų servetėlės.Sterilizuotos dantų ir dantenų servetėlės Tinkamos naudoti nuo gimimo 0+Sterilizuotos. Virš 100 laipsnių temperatūroje garais.Sudėtyje išgrynint..

8.99€
Dantų pasta vaikams (vynuogių skonio) hover image

Dantų pasta vaikams (vynuogių skonio)

K-MOM dantų pasta vaikams su Fluoru (vynuogių skonio) (36 mėnesiai - 8 metai) Vaikams, kurie jau išspjauna dantų pastą. Sudėtyje yra USDA sertifikuoti ingredientai, tokie kaip kalendros ekstraktas. Na..

5.99€
Dantų pasta vaikams (vynuogių skonio) hover image

Dantų pasta vaikams (vynuogių skonio)

K-MOM dantų pasta vaikams su Fluoru (vynuogių skonio) (36 mėnesiai - 8 metai) Vaikams, kurie jau išspjauna dantų pastą. Sudėtyje yra USDA sertifikuoti ingredientai, tokie kaip kalendros ekstraktas. Na..

2.99€
Dantų pasta vaikams be fluoro hover image

Dantų pasta vaikams be fluoro

K-MOM vaikiška dantų pasta be fluoroSaugi, be fluoro dantų pasta kūdikiams ir paaugusiems mažyliams. Natūralių braškių skonio K-MOM dantų pasta ypač saugi mažiems vaikams, kurie pastos pertekliaus nei..

5.99€
Dantų pasta vaikams su fluoru hover image

Dantų pasta vaikams su fluoru

K-MOM dantų pasta vaikams su mažai Fluoro. Vaikams, kurie jau išspjauna dantų pastą. Sudėtyje yra USDA sertifikuoti ingredientai, tokie kaip kalendros ekstraktas. Natūralių vaisių skonio 50gr.50g su m..

5.99€
Dantų šepetėlis vyresniems vaikams hover image

Dantų šepetėlis vyresniems vaikams

K-MOM Vaikiškas dantų šepetėlis (nuo 24 mėn. iki 12 m.)Kūdikių ir vaikų pirmieji dantų šepetėliai Kiekviena mama yra labai atsargi rinkdamasi savo mažyliui pirmąjį dantų šepetėlį. Galvojate apie tinka..

5.99€
Dantų šepetėlių rinkinys hover image

Dantų šepetėlių rinkinys

Mother – K mažylių dantų šepetėlių rinkinys (6-18 mėn)Mažylių dantų valymo rinkinysKandimo refleksas ir praktikavimas valyti vaikams dantis. Kai dygsta kūdikiui dantys, pradėkite valyti su šiuo amorti..

7.99€
Dantų šepetėlių rinkinys vyresniems vaikams hover image

Dantų šepetėlių rinkinys vyresniems vaikams

K-MOM Vaikiškų dantų šepetėlių rinkinys (nuo 24 mėn. iki 12 m.) (6vnt)Kūdikių ir vaikų pirmieji dantų šepetėliai Kiekviena mama yra labai atsargi rinkdamasi savo mažyliui pirmąjį dantų šepetėlį. Galvo..

21.99€
Daugiafunkciniai maišeliai (XL) hover image

Daugiafunkciniai maišeliai (XL)

K-MOM ypač didelio dydžio, antibakteriniai, daugkartinio naudojimo maišeliai (XL)• 32cmx36cm. • 15 vnt. • Kūdikių buteliukams, vaikų stalo įrankiams, maisto saugojimo dėžutėms, sauskelnėms, vaikų rūbe..

4.99€
Daugkartinio naudojimo maišeliai (M) hover image

Daugkartinio naudojimo maišeliai (M)

K-MOM vidutinio dydžio, antibakteriniai, daugkartinio naudojimo maišeliai (M) • 20cmx25cm. • 15 vnt. • Kūdikių buteliukams, žaislams, sauskelnėms, vaikų užkandžiams, pieno mišinukams, vaistams ir kt.P..

3.99€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 62 (5 puslapių)