Miniland bambukinis dubenėlis su šaukšteliu Varlytė hover image

Miniland bambukinis dubenėlis su šaukšteliu Varlytė

Miniland bambukinis dubenėlis su šaukšteliu Varlytė..

24.80€
Miniland maisto termosas (280 ml) hover image

Miniland maisto termosas (280 ml)

Miniland maisto termosas (280 ml)..

27.70€
Miniland maisto termosas (600 ml) hover image

Miniland maisto termosas (600 ml)

Miniland maisto termosas (600 ml)..

31.70€
Dėžutė užkandžiams hover image

Dėžutė užkandžiams

Dėžutė-burbulas vaiko užkandžiams sudėti. Itin žaismingo ir patogaus dizaino užkandžių dėžutė-burbulas vaikui. Su žaismingais gyvūnų piešinukais.Šis užkandžių puodelis puikus pasirinkimas norint,..

10.20€
Dėžutė užkandžiams "Au" hover image

Dėžutė užkandžiams "Au"

Dėžutė-burbulas vaiko užkandžiams sudėti. Itin žaismingo ir patogaus dizaino užkandžių dėžutė-burbulas vaikui. Su žaismingais gyvūnų piešinukais, patiks kiekvienam mažyliui.Šis užkandžių puodelis..

10.20€
Gertuvė "Lama" hover image

Gertuvė "Lama"

Gertuvė su šiaudeliu "Lama"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Šuni..

10.20€
Gertuvė "Vienaragis" hover image

Gertuvė "Vienaragis"

Gertuvė su šiaudeliu "Vienaragis"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsm..

10.20€
Gertuvė su šiaudeliu

Gertuvė su šiaudeliu

Gertuvė su šiaudeliuŽaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Piešinukas ..

10.20€
Gertuvė su šiaudeliu "Dinozauras" hover image

Gertuvė su šiaudeliu "Dinozauras"

Gertuvė su šiaudeliu "Dinozauras"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsm..

10.20€
Gertuvė su šiaudeliu mergaitei hover image

Gertuvė su šiaudeliu mergaitei

Gertuvė su šiaudeliu mergaitei.Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo...

10.20€
Gertuvė su šiaudeliu švelnių spalvų

Gertuvė su šiaudeliu švelnių spalvų

Gertuvė su šiaudeliuŽaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiaugsmo.Piešinukas ..

10.20€
Gertuvė vaikams su šiaudeliu "Koala" hover image

Gertuvė vaikams su šiaudeliu "Koala"

Gertuvė su šiaudeliu vaikams "Koala"Žaisminga ir labai graži gertuvė su šiaudeliu vaikučiui.Kiekvienas vaikutis nori turėti kažką savo, tad savo asmeninės gertuvės turėjimas jam/jai suteiks daug džiau..

10.20€
Indų komplektukas hover image 15%

Indų komplektukas

Lėkštės ir dubenėlio komplektas "Drugelis".Pažeist išorinė pakuotė, todėl su nuolaida.Kuriam vaikui nepatiktų turėti savo nuosava lėkštutę ir dubenėlį? O jei dar su žaismingu piešinuku ant jų?Komplekt..

11.90€ 14.00€
Lėkštučių komplektas "Lama" hover image

Lėkštučių komplektas "Lama"

Lėkštučių komplektas "Lama"Dviejų lėkštučių komplektas vaikučiams. Lėkštės su neslystančiu dugnu, tad bus puikus pasirinkimas mažajai ar mažajam, nes nereikės baimintis, kad lėkštės bus lengvai numest..

10.00€
Lėkštutė "Lapiukas" hover image

Lėkštutė "Lapiukas"

SKip Hop lėkštutė mažyliams "Lapiukas". Nuostabi, žaisminga lėkštutė su perskyrimu.Galima naudoti tiek pietums ar vakarienei patiekti, tiek užkandžių patiekimui.Tinka vaikams nuo 6 mėnesių.Galima šild..

7.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 24 (2 puslapių)