Tidlo medinė sensorinė formų dėlionė Safaris (5 el.)


  • Gamintojas:Tidlo
  • Prekės kodas: 5012824000253
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 15.57€
Tidlo medinė sensorinė formų dėlionė Safaris (5 el.). Forminė dėlionė su stambiomis geometrinių formų gyvūnų detalėmis, po kuriomis slepiasi tekstūriniai paviršiai, primenantis gyvūno kailį.

Lavinamosios medinės dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaislai vaikams nuo 1 metų. Šie vaikiški mediniai žaislai lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, problemų sprendimo įgūdžius bei padeda plėsti žodyną. Dėliodami su vaiku drauge aptarkite matomus gyvūnus, ką jie valgo, kokius garsus skleidžia bei kur juos galėjote matyti. Galbūt zoologijos sode? O gal skaitytoje knygoje? Šie žaislai mediniai, taigi tvarūs ir ilgaamžiai - puikiai tiks ir kaip žaislai darželiams.

Dėlionės vaikams detalės yra itin didelio dydžio, kad mažoms rankytėms būtų patogu suimti.

Savybės:
- medinis žaislas sudarytas iš 4 forminių detalių (gorila - trikampis, leopardas - apskritimas, zebras - kvadratas, liūtas - gėlytė) ir pagrindo;
- medinės dėlionės detalės didelės - patogios mažoms rankytėms;
- detalių ertmės yra iš skirtingų tekstūrų ir spalvų, kurios panašios į gyvūnų kailiukus;
- gražios sodrios spalvos - patiks ir berniukams, ir mergaitėms.

Dydis: 20x1x20 cm.

  Apdovanojimai:
- Toy Shop UK Independent Toy Awards Winner.

Tidlo - tai vienas iš Bigjigs prekinių ženklų, gaminantis nesenstančio dizaino medinius žaislus, kurie pamėgti tiek tėvų namų aplinkoje, tiek ir pedagogų edukacinėje erdvėje. Tai mediniai žaislai lavinamieji žaislai kūdikiams bei vyresniems vaikams: bokštai, stumdukai, pirmosios medinės dėlionės, mediniai traukiniai, mašinos, vaidmeninių žaislų rinkiniai ir dar daug visko. Tai puiki kokybė ir patrauklią kainą!

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Parašyti įvertinimą